Cozumel to napewno miejsce, które powinni odwiedzić wszyscy miłośnicy nurkowania. Nie bez powodu zaliczany jest do najpiękniejszych miejsc nurkowych na świecie! Rafa jest częścią Wielkiej Mezoamerykańskiej Rafy Koralowej i zamieszkana jest przez niezliczone ilości pięknych kolorowych ryb, żółwi, płaszczek i rekinów.

Przejrzysta, niebieska woda z widocznością, często przekraczająca 40 metrów czyni to miejsce ulubionym miejscem nurkowym dla odwiedzających z całego świata.

Szanowni Certyfikowani Nurkowie, Mamy przyjemność zaprosić Was do niezwykłego nurkowania na wyspie Cozumel!

Nasza oferta obejmuje dwa nurkowania, które dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń.

Szczegóły naszej oferty:

– Odbiór gości z Cancún lub Playa del Carmen. O 8:00 startujemy komfortową łodzią typu speedboat z Playa del Carmen, która zapewni szybki i wygodny transfer na miejsca nurkowe u wybrzeży wyspy Cozumel.

– Zapewniamy napoje oraz owoce na łodzi, jak również lunch podczas przerwy powierzchniowej abyście mogli zregenerować siły pomiędzy nurkowaniami.

– Cena naszej oferty obejmuje pełny sprzęt nurkowy oraz transport.

Możecie być pewni, że sprzęt jest wysokiej jakości i poddawany regularnym kontrolom, aby zagwarantować Wasze bezpieczeństwo i komfort.

– Planowany powrót do Cancun około godziny 15, dzięki czemu macie popołudnie dla siebie.

Naszym celem jest zapewnienie Wam niezapomnianych wrażeń nurkowych na Cozumel, jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. Doświadczycie piękna koralowych raf, spotkacie fascynujące gatunki zwierząt morskich, (istnieje także możliwość zanurkowania na wrakach!)

Cena naszej oferty nurkowej na Cozumel wynosi 250 USD od osoby. W tej cenie zawarte są wszystkie opłaty za nurkowanie, sprzęt nurkowy, transport, lunch oraz napoje i owoce na łodzi. Zachęcamy do rezerwacji już dziś, aby zagwarantować sobie miejsce na tej niezwykłej przygodzie nurkowej. Skontaktujcie się z nami, aby uzyskać więcej informacji i dokonać rezerwacji. Czekamy na Was, abyście mogli odkryć fascynujący podwodny świat Cozumel! Serdecznie pozdrawiamy.

CO OBEJMUJE WYCIECZKA?

– 2 nurkowania na rafie koralowej u wybrzeży wyspy Cozumel

– Transfer z Cancun lub Playa del Carmen do portu i z powrotem

– Sprzęt do nurkowania

– Prywatny instruktor nurkowy

– Lunch, napoje i owoce na łodzi

CENA NIE UWZGLĘDNIA:

– Opłata za park morski

– Opłata za korzystanie z doku (jeśli dotyczy)

– Pakietu zdjęć i wideo

WYMAGANIA:

– Przedstaw swój certyfikat nurkowy i datę ostatniego nurkowania, maksymalnie 1 rok (jeśli nie nurkowałeś dłużej niż 1 rok, musisz to zgłosić, aby można było zrobić dodatkowe szkolenie przygotowawcze.)

ZALECENIA:

– Zabierz ze sobą kostium kąpielowy

– filtr przeciwsłoneczny bio/eko (nie szkodliwy dla rafy koralowej)

– Okulary słoneczne

– Aparat fotograficzny

– Czapka / kapelusz

– Koszulka z długim rękawem najlepiej z lakry (pianka)

– Ręcznik

– Japonki

CENA: 260 USD od osoby

(minimum 2 osoby, w przypadku jednego uczestnika cena wzrasta o 50 USD)