You are currently viewing Dlaczego warto zrobić licencję nurka w Meksyku? 

Dlaczego warto zrobić licencję nurka w Meksyku? 

Dlaczego warto zrobić licencję nurka w Meksyku? 

Wyprawa do Meksyku nieodzownie łączy się z możliwością przeżycia wielu przygód, a także próbowania nowych rzeczy. Jedną z nich jest nauka nurkowania w Meksyku. To doskonała zabawa, okazja do spełnienia marzenia związanego z pływaniem z rekinem, a także opcja na poznanie zachwycającego i zaskakującego, podwodnego świata.

Nie musisz być doświadczonym nurkiem – naukę możesz rozpocząć od zera, a dzięki uzyskanej licencji zaczniesz nurkować w wodach na całym świecie! 

nauka nurkowania w Meksyku
Nauka nurkowania w Meksyku

 

Nurkowanie wśród najpiękniejszych raf koralowych na świecie

Nauka nurkowania w Meksyku stwarza wyjątkową możliwość do pływania wśród zapierających dech w piersi raf koralowych Morza Karaibskiego. Przejrzystość wody sięga tutaj nawet 50 metrów! Zatem dno morskie jest bardzo dobrze widoczne – zwłaszcza zielone i fioletowe rafy oraz podmorskie zwierzęta, które przybywają tutaj na żer.

Nauka nurkowania u profesjonalnych instruktorów

Wybierając lekcje nurkowania w tym nietuzinkowym kraju, masz gwarancję nauki u profesjonalnych instruktorów, posiadających wieloletnie doświadczenie. Otrzymasz wsparcie na każdym etapie przedsięwzięcia, jakim jest nauka nurkowania w Meksyku, liczne wskazówki i porady. Będziesz miał możliwość rozwoju swoich umiejętności, a co za tym idzie, nurkowania w miejscach objętych różnorodnym stopniem zaawansowania. Chcesz nauczyć się nurkować? Napisz do nas!

Nauka nurkowania w Meksyku
Nauka nurkowania w Meksyku

Doskonała atrakcja w trakcie urlopu!

Urlop w Meksyku to okazja do zabawy, poznania cudów kultury prekolumbijskiej, próbowania smakowitej kuchni, ale też możliwość doświadczenia na własnej skórze licznych i pełnych emocji atrakcji. Nauka nurkowania w Meksyku daje możliwość odkrycia zakamarków podwodnego świata, ujrzenia wielu spośród 600 gatunków ryb żyjących w Morzu Karaibskim, a także żółwi i skorupiaków.

Nurkowanie z rekinem

Jeśli jednym z twoich marzeń jest pływanie z rekinami, to nauka nurkowania w Meksyku jest dla ciebie doskonałym rozwiązaniem. Po odbytym kursie możesz wyruszyć w podwodną wyprawę okraszoną adrenaliną i licznymi emocjami – w towarzystwie rekinów, a także ogromnych żółwi. Czy to niebezpieczna przygoda? Rekin wielorybi lub też olbrzymi nie stanowią zagrożenia dla człowieka, są łagodne i przyjazne. Stworzenia te przybywają do Meksyku o odpowiedniej porze roku, na żer wśród raf koralowych Morza Karaibskiego. 

Nauka nurkowania w Meksyku
Nauka nurkowania w Meksyku

 

Podwodna przygoda w cenote!

Cenote (kresowa, naturalna studnia) to wyjątkowe miejsce o tajemniczej aurze, często otoczone gęstymi rzędami formacji skalnych, wyżłobień, podwodnych korytarzy i otworów w suficie, przez które padają pojedyncze snopy światła. Przebywanie w tym zadziwiającym otoczeniu powoduje powstawanie gęsiej skórki. Natomiast nurkowanie pod skalnymi nawisami, wśród grot, połączeń między poszczególnymi cenote – staje się okazją po wyjątkowych przeżyć! Marzysz o przygodzie nurkowej w cenote? Zgłoś się na jedną z naszych wycieczek!

Nauka nurkowania w Meksyku
Nauka nurkowania w Meksyku

Dodaj komentarz