You are currently viewing Odkryj Raj na Ziemi. Wycieczka na Wyspę Isla Mujeres

Odkryj Raj na Ziemi. Wycieczka na Wyspę Isla Mujeres

Odkryj Raj na Ziemi: Wycieczka na Wyspę Isla Mujeres

Rozpoczynamy naszą podróż od malowniczej przystani w Cancun, gdzie wśród szumu palm i kojącego szumu fal wsiadamy na pokład promu lub łodzi. Wokół nas rozpościera się widok na niebieskie wody Morza Karaibskiego, zapowiadając niezapomnianą przygodę na Wyspie Isla Mujeres.

Wycieczka na Isla Mujeres

Pod wodami Morza Karaibskiego – Snorkeling na rafie

Podczas naszego rejsu na Isla Mujeres, nie można przegapić okazji do nurkowania z maską i rurką (snorkeling) wśród kolorowych raf koralowych. Wody wokół wyspy kryją w sobie bogactwo fauny i flory morskiej, zapewniając niezapomniane wrażenia dla miłośników podwodnego świata.

Rajskie plażowanie na Playa Norte

Po dotarciu na wyspę udajemy się na Playa Norte, jedną z najpiękniejszych plaż w Meksyku. Biały, miękki piasek i turkusowe wody sprawiają, że miejsce to jawi się niczym z obrazka. To idealne miejsce na relaks, kąpiel i delektowanie się rajskimi krajobrazami.

Wycieczka na Isla Mujeres

Eskplorujemy wyspę wózkiem golfowym

Wsiadamy na wózek golfowy i ruszamy na eksplorację wyspy, odkrywając jej zakątki i tajemnice. Wokół nas rozpościera się bujna tropikalna roślinność, a lokalna kultura i tradycje stają się częścią naszej podróży.

Obiad w Beach Barze

Po intensywnym dniu odkrywania wyspy przyszedł czas na zasłużony odpoczynek i posiłek. Udajemy się do beach baru, gdzie czeka na nas autentyczna kuchnia meksykańska, bogata w smaki i aromaty. Polecamy ceviche czyli lokalny przysmak z owoców morza i soku z limonki lub tradycyjne tacos. W otoczeniu hamaków i palmowych liści delektujemy się daniami, które przenoszą nas w świat meksykańskich przyjemności.

Wycieczka na Isla Mujeres

Pamiątki od Lokalnych Rzemieślników

Na zakończenie naszej przygody pozostaje czas wolny, abyś mógł poszukać idealnej pamiątki, która będzie przypominać Ci o tym magicznym dniu. Odwiedź lokalnych rzemieślników i artystów, gdzie znajdziesz autentyczne meksykańskie skarby, takie jak piękne hamaki, łapacze snów i kolorowe figurki alebrijes.

Wycieczka na Isla Mujeres

Wycieczka na Wyspę Isla Mujeres to nie tylko wycieczka, to prawdziwe rajskie doświadczenie, które pozostawi w Tobie piękne wspomnienia na całe życie. Dołącz do nas i odkryj prawdziwy raj na Ziemi w sercu Morza Karaibskiego! Zapraszamy na nasze wycieczki – polskie biuro I’m Diver Mexico Travel Experience. Napisz do nas po ofertę wycieczek (WhatsApp lub Messeneger).

Dodaj komentarz