You are currently viewing Wakacje na Riviera Maya – co to za miejsce?

Wakacje na Riviera Maya – co to za miejsce?

Wakacje na Riviera Maya – co to za miejsce?

Marzysz o wypoczynku na piaszczystych plażach, w otoczeniu lazurowych wód morza Karaibskiego? A może chcesz spróbować własnych sił w wyczynowych sportach wodnych? Wakacje na Riviera Maya to pobyt w rajskim miejscu, które oferuje atrakcje dostosowane do wszelkich potrzeb i oczekiwań turystów. Jednym z największych kurortów w tym regionie Meksyku jest Playa del Carmen. Znajduje się tu doskonałe zaplecze turystyczne, z różnorodnymi hotelami, zapewniającymi najwyższą jakość wypoczynku. Będziesz miał możliwość zażywania kąpieli słonecznych na najpiękniejszych plażach, popijając ulubione drinki i kosztując dań kuchni Meksykańskiej. O każdej porze rozbrzmiewa tutaj żywa, meksykańska muzyka, a wieczorem spotkać można utalentowanych tancerzy, którzy z pasją oddają się tanecznym uniesieniom. Spotkasz tutaj mnóstwo entuzjastów sportów wodnych – od licencjonowanych nurków, po fanów snorkelingu, kitesurfingu, czy też windsurgingu.

Wakacje na Riviera Maya
Wakacje na Riviera Maya

 

W sytuacji, kiedy nie chcesz zatrzymać się w jednym z zatłoczonych ośrodków wypoczynkowych, warto rozważyć pobyt w Puerto Morelos. To kurort zapewniający ciszę i spokój, a przy tym ofertujący mnóstwo atrakcji turystycznych. Miłośnicy plażowania i kąpieli w lazurowych wodach, będą mieli okazję wybrać się na urokliwe, zadbane plaże, które otaczają również płytkie wody, doskonałe dla najmłodszych turystów.

Wakacje na Riviera Maya
Wakacje na Riviera Maya

 

 

Wyjątkowe atrakcje na Riviera Maya

Jeśli wakacje na Riviera Maya, chciałbyś spędzić na zwiedzaniu tego urokliwego miejsca, a także na poznaniu tutejszej kultury, warto wybrać się do Akumal. Zachwycisz się malowniczymi lagunami, wyruszysz w wyprawę do odległych miejsc, które są naturalnym siedliskiem egzotycznych zwierząt, a także będziesz miał okazję wybrać się do cenote – kresowej, naturalnej studni. Miejsce to zaskakuje tajemniczą aurą i zapewnia solidną dawkę wszelakich emocji. A może chciałbyś zanurkować w wodach cenote i przeżyć podwodną przygodę?

Wakacje na Riviera Maya
Wakacje na Riviera Maya

 

Dla każdego, kto marzy, aby wakacje na Riviera Maya były niezapomnianym przeżyciem, polecamy również pobyt w Puerto Aventuras. To luksusowy kompleks oferujący szereg atrakcji z najwyższej półki. Znajdują się tutaj ekskluzywne hotele z przystanią jachtową, niezliczoną ilością basenów, restauracji, dyskotek i pubów. Można bawić się do rana na jednej z tematycznych imprez, spróbować wykwintnych dań serwowanych przez mistrzów tutejszej kuchni, a nawet zagrać w golfa.

Riviera Maya jest doskonałym wyborem dla turysty, który chce spędzić wakacje w nietuzinkowy sposób, a przy tym wypocząć wśród rajskich widoków, w jednym ze wspaniale wyposażonych kurortów noclegowych. Jeśli planujesz urlop na Riwierze Majów, odezwij się do nas – organizujemy wycieczki w karmeralnym gronie z polskim przewodnikiem.

Dodaj komentarz