You are currently viewing Podróż poślubna do Meksyku? Sprawdź jak ją zaplanować

Podróż poślubna do Meksyku? Sprawdź jak ją zaplanować

Podróż poślubna do Meksyku? Sprawdź jak ją zaplanować

Marzysz o wyjątkowej podróży poślubnej w otoczeniu zachwycających, lazurowych wód i przepięknych wybrzeży? A może chcesz spędzić ten niezwykły czas, w luksusowym hotelu lub tańczyć całe dnie do ulubionej muzyki? Meksyk jest doskonałym kierunkiem dla nowożeńców – możesz zrealizować swoje marzenia podróżnicze, popływać w cenote (naturalnej, kresowej studni), wspiąć się na zabytkowe budowle w Chichen Itza, czy spędzić romantyczne chwile na białych, piaszczystych plażach, sącząc pysznego drinka. Sprawdź zatem, jak zaplanować niezapomnianą wycieczkę, aby podróż poślubna do Meksyku była niezapomnianym przeżyciem!

podróż poślubna do Meksyku

Podróż poślubna w Meksyku? – Pomagamy zorganizować kameralne wycieczki w Meksyku I’M DIVER

Wybierz się do jednego z luksusowych hoteli w Cancun

Wybór jednego spośród wielu luksusowych kurortów w Cancun, jest idealnym pomysłem na odpoczynek dla nowożeńców. Hotele te mają bowiem do zaoferowania dużo więcej, niż tylko noclegi. Do twojej dyspozycji pozostaje zatem szereg atrakcji – różnej wielkości baseny ze zjeżdżalniami, restauracje z przepysznym jedzeniem i drinkami, zajęcia fitness, salony SPA, sporty wodne, a także nauka nurkowania. Możesz również wyruszyć na wycieczkę w celu poznania zabytków prekolumbijskiej kultury – to niesamowita frajda dla fanów zwiedzania i odkrywania niezwykłych miejsc!

Podróż poślubna do Meksyku

Podróż poślubna w Meksyku? – Pomagamy zorganizować kameralne wycieczki w Meksyku I’M DIVER

Ciesz się słodkim lenistwem pod palmami na wyspie Holbox

Wyrusz do raju na wyspę Holbox! Podróż poślubna do Meksyku może być doskonałą okazją do odpoczynku od tłumów, ale w iście bajecznej atmosferze! Na niewielkiej wyspie Holbox odnajdziesz malowniczą lagunę, rezerwat przyrody Yum Balam, który jest naturalnym siedliskiem wielogatunkowych, egzotycznych zwierząt, a także ciągnące się kilometrami piaszczyste plaże. Wszystko to w okraszone spokojnym, małomiasteczkowym klimatem, które na długo zapada w pamięci.

Podróż poślubna do Meksyku

Podróż poślubna w Meksyku? – Pomagamy zorganizować kameralne wycieczki w Meksyku I’M DIVER

Zaplanuj romantyczną kolację we dwoje w stylu meksykańskim

Twoja wymarzona podróż poślubna do Meksyku powinna obfitować nie tylko w doznania wzrokowe, ale i smakowe! Meksyk słynie z przepysznej, oryginalnej kuchni. Praktycznie na każdym kroku odnajdziesz tutaj urokliwe i klimatyczne restauracje, które dostarczą nie tylko wyjątkowych doznań smakowych, ale również zaskoczą klimatem. Od Ciebie zależy wybór miejsca – czy chcesz, dla przykładu, spędzić romantyczną kolację w wielkomiejskim Cancun, czy może w Tulum – klimatycznej, nadmorskiej miejscowości? Do tego meksykańska muzyka grana na żywo – doskonały plan na idealną kolację we dwoje!

Wybierzcie się na lekcje ognistej salsy

Od zawsze marzyłeś o lekcjach latynoskiej salsy? A może znasz już ten rodzaj tańca i chciałbyś potrenować? Będąc w Meksyku ze swoją drugą połową, możesz praktycznie wszędzie zrealizować ten cel. Tutaj taniec jest wszechobecny, zarówno w klubach, barach, czy też na ulicy. Możesz ćwiczyć pod okiem trenerów, których pasją jest salsa i którzy nauczą Ciebie zupełnie odmiennego spojrzenia na taniec oraz jego technikę.

Podróż poślubna do Meksyku

Podróż poślubna w Meksyku? – Pomagamy zorganizować kameralne wycieczki w Meksyku I’M DIVER

Bawcie się do rana w jednym z klubów nocnych w Cancun lub Playa del Carmen

Kochasz kluby nocne, tańce do rana i głośną, żywą imprezę? Podróż poślubna do Meksyku może być doskonałą okazją do zabawy w jednym z najsłynniejszych klubów nocnych w Cancun, a także Playa del Carmen. Wybierzcie się na bajeczną noc Coco Bongo, gdzie do białego rana trwają spektakle w wykonaniu akrobatów, tancerzy, czy też muzyków. Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia, które zapamiętacie na zawsze!

Dodaj komentarz