Marzy Ci się niesamowita, pełna wrażeń podróż do Meksyku? Chcesz zobaczyć największe atrakcje półwyspu Jukatan i przenieść się do pradawnej krainy Majów? Z nami możesz to zrobić! I’M DIVER Mexico Travel Experience to nietuzinkowe biuro podróży, organizujące wycieczki do Meksyku dla Polaków. Z nami zwiedzisz wspaniałe klejnoty Jukatanu: Chichen Itza, prekolumbijską wioskę Majów Coba, zanurkujesz z żółwiami lub na rafie koralowej, zobaczysz flamingi w Las Coloradas, poczujesz klimat prawdziwej dżungli, doświadczysz rajskich widoków na turkusowych plażach lub zanurkujesz w cenocie – naturalnej studni krasowej. Zapoznaj się poniżej z naszą ofertą wycieczek do Meksyku dla Polaków.

Zwiedzanie Chichen Itza, Cenote Ik Kil oraz Valladolid

Odwiedź z nami Chichen Itza – prekolumbijskie miasto Majów położone na meksykańskim półwyspie Jukatan. Zanurkuj w Cenote Ik Kil o krystalicznej wodzie i przechadzaj się uliczkami Valladilid.

Ruiny Tulum i nurkowanie z żółwiami oraz muzeum Sfer Ik by Azulik Hotel

Na tej wycieczce zabierzemy Was na piękną plażę w Akumal, gdzie będziemy nurkować z gigantycznymi żółwiami morskimi. Zwiedzimy ruiny prekolumbijskiego miasta Majów w Tulum. Położone jest na 12 metrowym klifie Morza Karaibskiego.

Trekking w dżungli Punta Laguna i spotkanie z szamanem w wiosce Majów

Na tej wycieczce zabierzemy was do rezerwatu przyrody Punta Laguna. Podczas wycieczki poznasz i odkryjesz świat Majów oczami lokalnych przewodników dbających o przyrodę i doceniających kulturę Majów.

Ruiny Coba, Wioska Majów i Cenote

Cobá to miasto Majów z okresu prekolumbijskiego. Zobacz je z nami! Na miejscu przywita nas miejscowy szaman i odprawi mistyczną ceremonię. Będziecie mogli nauczyć się także lepienia meksykańskich tortilli.

Ruiny Coba, destylarnia Tequili, Cenote Suytun

Na tej wycieczce zabierzemy Was na zwiedzenie ukrytego w dżungli  prekolumbijskiego miasta Majów Coba. Odwiedzimy też destylarnię agawy, gdzie będziemy mogli skosztować różnych gatunków tequili. Poznamy proces jej produkcji.

34ft Yacht de lux Isla Mujeres

Na tej wycieczce zabierzemy państwa luksusowym yachtem na wyspę kobiet czyli Isla Mujeres. Ta mała sympatyczna wysepka jest zaledwie oddalona o 7km od Cancun. Podczas rejsu zatrzymamy się na nurkowanie na przepięknej rafie koralowej Meca.

Wyspa Holbox w 1 dzień

 Ta całodniowa wycieczka po wszystkich najlepszych miejscach na wyspie jest specjalnie zaprojektowana dla tych, którzy przebywają w Cancun, Riviera Maya, Playa del Carmen, Cozumel lub Tulum i nie chcą przegapić okazji do poznania wspaniałej wyspy Holbox.

Rejs na Isla Mujeres z nurkowaniem na rafie koralowej >>VIP<<

Isla Mujeres to mała urokliwa wysepka położona zaledwie 7km od Cancun. Północna plaża na wyspie czyli Playa Norte jest uznana za jedną z najpiękniejszych na świecie. 

 

Odkryj wyspy - Isla Contoy i Isla Mujeres

Odwiedź dwie cudowne wyspy podczas jednej wycieczki. Wyspy Isla Mujeres chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, natomiast Isla Contoy to mała wyspa która jest rezerwatem przyrody. Położona około 30 kilometrów na północ od Isla Mujeres. 

Rejs katamaranem De Lux

Podczas tej wycieczki zabierzemy Was luksusowym katamaranem na Isla Mujeres czyli Wyspę Kobiet. W trakcie rejsu oferujemy butelkę Prosecco na parę, deskę serów i owoce. Przewidujemy także nurkowanie (snorkeling). Rejs trwa około 6 godzin.

 

Różowe Laguny w San Felipe & Las Coloradas

Odkryj jeden z najpiękniejszych zakątków, jakie oferuje nam świat Majów na półwyspie Jukatan. Na tej wycieczce zabierzemy Cię do Las Coloradas, ze słynnymi i super fotogenicznymi lagunami o wyjątkowym, różowym kolorze oraz flamingami, które można spotkać w Rio Lagartos.

Tulum od lądu i od morza + żółwie + snorkeling na rafie

Na tej wycieczce zabierzemy Was na piękną plażę w Akumal gdzie wraz z naszym przewodnikiem będziecie pływać z żółwiami morskimi. Następnie pojedziemy do zony archeologicznej w Tulum zobaczyć ruiny fortu.

Na tej wycieczce zabierzemy Was na trekking po meksykańskiej dżungli z przewodnikiem oraz wizytę w pięciu cenote, w których będziemy mieli okazję zanurkować w masce z rurką (snorkeling). Zwieńczeniem wycieczki będzie snorkeling na rafie koralowej nieopodal Ruin w Tulum.

Na tej wycieczce odwiedzimy jedno z najstarszych miast majańskich Ek Balam (Czarny jaguar). Wykąpiemy się w pięknym cenote. Odwiedzimy destylarnię niebieskiej agawy i skosztujemy różnych gatunków tequili. Zajedziemy do kolorowego, kolonialnego miasteczka Valladolid, które zbudowano na ruinach miasta Majów.

Naszym pierwszym przystankiem podczas tej wycieczki będzie port Majów w Tulum, położony na 12 metrowym klifie. Następnie udamy się do Coba. Jest to miasto Majów z okresu prekolumbijskiego. Następnie zabierzemy Was do wioski majów w Yukatańskiej dżungli. Na miejscu przywita nas miejscowy szaman i odprawi mistyczną ceremonię. 

Cenote Suytun, Valladolid, destylarnia tequili

Na tej wycieczce zabierzemy Was do jednego z najpiękniejszych cenot na Półwyspie Jukatanu – Cenote Suytun. W majańskim miasteczku Uayma zwiedzimy stary kościół, następnie udamy się do Valladolid – malowniczego, kolonialnego miasteczka.

Nurkowanie w Cenotach dla Początkujących

Podziwiaj grę świateł i kolorów, które sprawiają, że nurkowanie w Cenote będzie dla Ciebie wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem. Zapewnimy Ci idealne doświadczenie nurkowe, abyś mógł rozpocząć swoją pierwszą, prawdziwą przygodę z nurkowaniem w Cenote.

Nurkowanie w Cenotach dla Nurków Certyfikowanych

Cenote to rodzaj naturalnej studni krasowej utworzonej w skale wapiennej, występujący szczególnie często na półwyspie Jukatan w Meksyku. Podwodna przygoda z nami jest niesamowita i tajemnicza, o czym sami się przekonacie. Potrafisz nurkować? Koniecznie spróbuj nurkowania w Cenote!

Kurs Certyfikacyjny Scuba Diver Certification

To 1-dniowe szkolenie pozwoli Ci w pełni profesjonalnie nurkować na wodach otwartych. Student kursu nurkowego Scuba Diver uzyska międzynarodową licencję nurka, aby móc nurkować do 12 metrów lub 40 stóp, zawsze w towarzystwie certyfikowanego instruktora nurkowania.

Kurs Certyfikacyjny Open Water Diver - PADI

Open Water Diver to stopień certyfikacji nurkowej. Po wykonaniu 4 nurkowań na wodach otwartych i odpowiednim przeszkoleniu, student kursu nurkowego otrzymuje międzynarodową licencję nurkową, aby móc nurkować do 18 m lub do 60 stóp.

Doświadczenie z Bull Shark

Sezon na Bull Shark jest od listopada – marca każdego roku. W tym okresie rekiny przypływają w okolice Playa del Carmen aby urodzić małe. Zanurkuj w wodach Morza Karaibskiego z rekinami! To prawdziwa przygoda życia!

Przygoda z rekinami wielorybimi

Zanurkuj z rekinem wielorybim! Każdego lata ciepłe wody Morza Karaibskiego przyjmują specjalnego gościa: rekina wielorybiego. Te morskie giganty przybywają tu dla bogatego w składniki odżywcze pożywienia. Jednak zjawisko to nie występuje przez cały rok. 

Cozumel to napewno miejsce, które powinni odwiedzić wszyscy miłośnicy nurkowania. Nie bez powodu zaliczany jest do najpiękniejszych miejsc nurkowych na świecie! Rafa jest częścią Wielkiej Mezoamerykańskiej Rafy Koralowej i zamieszkana jest przez niezliczone ilości pięknych kolorowych ryb, żółwi, płaszczek i rekinów.

Przygoda nurkowa: MUSA & CORAL REEFS

Na tej wyprawie zabierzemy Was w okolice Isla Mujeres. Gdzie będziemy podziwiać podwodne muzeum Musa, które powstało z zamysłem uratowania ginącej rafy koralowej. Na dno morza zostało umieszczonych 400 figur z betonu, które dziś są domem dla morskich stworzeń.