Odkryj jeden z najpiękniejszych zakątków, jakie oferuje nam świat Majów na półwyspie Jukatan. Na tej wycieczce zabierzemy Cię do Las Coloradas, ze słynnymi i super fotogenicznymi lagunami o wyjątkowym kolorze, które można znaleźć w Rio Lagartos.

Płynac łodzią kanałami laguny zobaczymy krokodyle, poznamy różnorodne ptaki zamieszkujące namorzyny, w tym popularne różowe flamingi.

Spektakularny różowy kolor flamingi z Rio Lagartos zawdzięczają diecie małych mikroskorupiaków, którymi się żywią.

Rio Lagarto to malownicza wioska rybacka z populacją około 1000 mieszkańców, która charakteryzuje się jedną z lagun produkujących sól. Niezapomniany różowy kolor lagun zawdzięcza wysokiemu stężeniu soli, mikroorganizmom i odbiciom słońca. Położenie słońca i intensywność jego promieni pozwoli nam podziwiać gamę kolorów przechodzących od żółtego po pomarańczowy do szczególnego różowego koloru, który je charakteryzuje. W zależności od pory roku.

Częścią wycieczki jest wykonanie peelingu z glinki błotnej, który odnowi Twoją skórę, a następnie udamy się na dziką plażę zatoki meksykańskiej.

Na koniec zjemy pyszny obiad w jednej z typowych restauracji wioski rybackiej. Jadąc do Rio Lagarto zatrzymamy się na orzeźwiającą kąpiel w cenote lub odwiedzimy sanktuarium krokodyli.

CENA: 189 USD/osoba

Wycieczka VIP dla 4 osób. W przypadku 2 osób cena wycieczki wynosi 600 USD

Spersonalizowana wycieczka VIP dopasowana do Ciebie i Twoich najbliższych!