You are currently viewing Zwiedzaj Meksyk z polskim przewodnikiem

Zwiedzaj Meksyk z polskim przewodnikiem

Zwiedzaj Meksyk z polskim przewodnikiem

Meksyk to wyjątkowy kraj, którego różnorodna kultura, kolorowe ulice i prekolumbijskie zabytki zachwycają nieustannie każdego, kto odwiedza to majestatyczne miejsce. Jeśli chcesz przeżyć fantastyczną przygodę, lub wyruszyć w niezapomnianą wyprawę na której popływasz z żółwiami, czy chociażby spędzisz relaksujący dzień na przepięknej plaży, na Wyspie Kobiet, to doskonałą opcją jest wybór wycieczki z polskim przewodnikiem w Meksyku. Nasza firma I’M DIVER Mexico Travel Experience oferuje niesamowite eskapady z polskojęzycznym przewodnikiem – nie musisz przejmować się formalnościami, barierą językową, czy też środkiem transportu – wszystkim tym zajmie się nasze biuro. Zapoznaj się z szeroką ofertą prezentową przez I’M DIVER Mexico Travel Experience – poniżej prezentujemy wybrane, niesamowite wycieczki.

wycieczki z polskim przewodnikiem w Meksyku

Podwodne przygody – weź udział w kursie na certyfikowanego nurka, popływaj w Cenote, a także z rekinami, lub też zwiedź podwodne, monumentalne muzeum

Różnorodne propozycje wypraw naszego biura I’M DIVER Mexico Travel Experience pozwalają na przeżycie zapierających dech w piersi doświadczeń, a także na spełnianie marzeń, również tych głęboko ukrytych. Jeśli Twoją pasją jest nurkowanie, lub zawsze pragnąłeś spróbować swoich sił w tym wyjątkowym sporcie, to idealnym rozwiązaniem będzie wzięcie udziału w kursie
dla początkujących, lub dla bardziej zaawansowanych. Możesz w trakcie pobytu w pięknym Meksyku zdobyć satysfakcjonujący Ciebie stopień certyfikacji nurkowej i przeżyć podwodny spacer po muzeum Musa, które znajduje się na Isla Mujeres. Zobaczysz ponad 400 figur zatopionych w morzu, które przedstawiają ludzi w skali 1:1, w trakcie wykonywania codziennych czynności. Ponadto warto również zanurkować w naturalnych studniach krasowych Cenote – atmosfera tajemniczości, przeprawa wieloma korytarzami oraz tunelami stanowią niesłychaną mieszankę emocji i doznań, które na długo zapadną pamięci. Wybór idealnej wycieczki z polskim przewodnikiem w Meksyku należy do Ciebie, a my zajmiemy się resztą!

wycieczki z polskim przewodnikiem w Meksyku

Odkryj cuda prekolumbijskiej cywilizacji!

Wycieczki z polskim przewodnikiem w Meksyku to także doskonała okazja do zapoznania się z niesłychaną prekolumbijską kulturą. Masz możliwość nie tylko na własne oczy poznać świat Majów, ale także usłyszeć opowieści dotyczące historii, życia codziennego, zmian społecznych i cywilizacyjnych, ciekawostki, a także relacje od samych mieszkańców. Wyrusz na wyprawę do dżungli, podążaj śladami dawnych kultur, zwiedzaj muzea, zachwycaj się przepychem architektury majańskiej, spróbuj lokalnej kuchni meksykańskiej, a także skorzystaj z rytuału oczyszczenia wykonanego przez zaprzyjaźnionego szamana z wioski Majów. I’M DIVER Mexico Travel Experience zadba o to, aby wyprawa pozwoliła na poznanie i doświadczenie prawdziwego Meksyku, a każda atrakcja zapadła Tobie głęboko w sercu. 

Dodaj komentarz