You are currently viewing Jak i gdzie zrobić kurs nurkowania w Meksyku?

Jak i gdzie zrobić kurs nurkowania w Meksyku?

Jak i gdzie zrobić kurs nurkowania w Meksyku?

Meksyk jest miejscem, gdzie wypoczniesz, doświadczysz niesłychanych cudów natury, zobaczysz na własne oczy prekolumbijską architekturę, a także na każdym kroku natkniesz się na atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych. Dla maluchów doskonałą zabawą mogą być kąpiele w ciepłej wodzie w kurortach a także w licznych przystosowanych plażach oraz całodniowy pobyt w parkach wodnych, czy też zwiedzanie miejsc gdzie występuje egzotyczna fauna i flora. Nieco starsi turyści doskonale odnajdą się w popularnych w Meksyku atrakcjach wodnych – m.in. nurkowanie, snurkowanie, pływanie z rekinami, a także całodniowe kąpiele w Cenote – naturalnej studni krasowej.

Kurs nurkowania w Meksyku

Jeśli jesteś miłośnikiem nurkowania lub dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tym emocjonującym sportem wodnym, koniecznie zapoznaj się z ofertą biura I’M DIVER Mexico Travel Experience.

Meksyk jest krajem obfitującym w przepiękne wybrzeża, które posiadają zjawiskowe formacje rafy koralowej, skaliste kaniony, a także niesamowity, podwodny świat wypełniony licznymi ławicami egzotycznych ryb, żółwi, czy też murenami i barakudami. Okazji do nurkowania jest zatem mnóstwo, dlatego też każdy kto odbył kurs nurkowania w Meksyku może bez obaw oddać się temu unikatowemu przeżyciu. To, co przyciąga nurków do Meksyku to stopień zróżnicowania miejsc przeznaczonych do nurkowania – w zależności od tego jaki poziom posiadasz, będziesz mógł skorzystać z danego miejsca. Daje to możliwość nurkowania osobom na wszystkich poziomach zaawansowania. 

Kurs nurkowania w Meksyku

Jak i gdzie zrobić kurs nurkowania w Meksyku? – praktyczne informacje

Biuro I’M DIVER Mexico Travel oferuje przygotowanie każdego zainteresowanego do nurkowania na poziomie m.in. Open Water Diver – PADI. Szkolenie to kończy się uzyskaniem międzynarodowej licencji nurkowej, która uprawnia do nurkowania od 18 metrów do 60 stóp głębokości. Uczestnicy otrzymują podręcznik, teoretyczne oraz praktyczne porady – w ciągu dwóch – trzech dni odbywają się szkolenia w basenie, a także na otwartych wodach.

Kurs nurkowania w Meksyku

Biuro I’M DIVER Mexico Travel zapewnia sprzęt oraz opiekę i wsparcie. Szkolenie może być doskonałą okazją do popływania w Cenote. Woda w tych naturalnych basenach jest krystalicznie czysta i przebywając w niej można poczuć się jak w trakcie lewitacji w próżni. Kurs nurkowania w Meksyku dedykowany jest każdemu kto kocha eksplorować niezwykły, podwodny świat, który zapewnia niezapomnianą dawkę emocji. Wystarczy, że potrafisz pływać i masz więcej niż 10 lat – nie czekaj zatem, nietuzinkowa przygoda czeka na Ciebie!

Dodaj komentarz