You are currently viewing Wycieczka: nurkowanie z rekinem wielorybim w Meksyku

Wycieczka: nurkowanie z rekinem wielorybim w Meksyku

Wycieczka: nurkowanie z rekinem wielorybim w Meksyku

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o przygodzie zapierającej dech w piersi, to teraz jest najlepszy czas, żeby doświadczyć podwodnego spotkania z rekinem wielorybim – te niezwykłe stworzenia właśnie teraz – w czerwcu – pojawiają się u wybrzeży Meksyku! Takie przeżycie na pewno znajduje się na niejednej liście życiowych marzeń. Nie czekaj zatem, koniecznie zapoznaj się fascynującymi ofertami biura I’M DIVER Mexico Travel Experience. Szczególnie polecamy wycieczkę w ramach której odbędzie się nurkowanie z rekinem wielorybim w Meksyku!

Nurkowanie z rekinem wielorybim w Meksyku

Rekiny wielorybie to niesamowite stworzenia o imponujących rozmiarach. Są niezwykle łagodne, a objęcie ich ochroną zapewnia im spokój głownie w trakcie ich żerowania. Przypływają one w okolice Półwyspu Jukatan (Isla Mujeres, Isla Contoy i wyspy Holbox) latem, gdyż występuje tutaj bogaty w składniki odżywcze plankton. Następnie migrują dalej, dlatego istotny jest wybór odpowiedniej pory roku, aby je zobaczyć. Najczęściej pływają one wolno, w niewielkich grupkach, a nurkowanie w ich towarzystwie gwarantuje przeżycie wspaniałych emocji i niesamowitych doświadczeń! Rekin wielorybi uznawany jest za jedną z największych ryb na świecie!

Nurkowanie z rekinem wielorybim w Meksyku

Wycieczka: nurkowanie z rekinem wielorybim w Meksyku – niesamowicie emocjonalne przeżycie! 

Nurkowanie z rekinem wielorybim w Meksyku z biurem I’M DIVER Mexico Travel Experience rozpoczniesz od zbiórki Punta Sam, marina Mar Azul. Przewodnik zapozna Ciebie z wszelkimi informacjami odnośnie wycieczki, odpowie na wszystkie Twoje pytania, a co najważniejsze, będzie dla Ciebie wsparciem. Otrzymasz sprzęt do nurkowania, a także kamizelkę ratunkową. Zalecamy zabranie ze sobą wygodnego obuwia, komfortowych ubrań, a także wszelkie potrzebne kosmetyki i stroje, których standardowo używasz w trakcie plażowania.

Nurkowanie z rekinem wielorybim w Meksyku

Nurkowanie z rekinem wielorybim w Meksyku jest jednym z najbardziej niesamowitych doświadczeń w życiu! Zgodnie z planem wycieczki, będziesz miał okazję na kilkugodzinne, podwodne spotkanie z tymi ogromnymi, fascynującymi stworzeniami. Fantastyczne i niezapomniane emocje gwarantowane! Po tej wyjątkowej przygodzie będziesz mógł wypocząć w Playa Norte Isla Mujeres i raczyć się przepyszną, meksykańską kuchnią. To doskonała okazja do relaksującej kąpieli w płytkiej, ciepłej wodzie, zrobieniu pamiątkowych zdjęć, czy też snorkelingu. Nie czekaj zatem, nurkowanie z rekinem wielorybim w Meksyku bez wątpienia wpisze się w poczet najbardziej wyjątkowych przeżyć, jakie doświadczyłeś. Zapoznaj się z bogatą ofertą biura I’M DIVER Mexico Travel Experience!

Dodaj komentarz